konrad1991tsw napisał(a):

|
A co do Żurawia: jeśli on jest przykładem antykariery to co powiedziec o waszej gwiezdzie (Reiss), która zagranicą to siedziała na trybunach w Hercie Berlin i czasami na ławce w 2.Bundeslidze w Furth. I kto tu jest przykładem antykariery? Bo ja do tego cyklu antykarier mogę doliczyc Bosackiego (nie łapał się do składu w 2.BL) czy Bandrowskiego (nie łapał się do składu drugoligowego wtedy Energie Cottbus).
|
Haha! Weź się przeczytaj jeszcze raz i wytłumacz mi, jak na około doszedłeś do Reissa i Bosackiego? Bo ja nigdzie o nich nie wspominałem, z racji tego właśnie, że oni nic nie zwojowali na zachodzie. Dyskusja w ten sposób jest na poziomie podwórka. A Żuraw, chłopak z mej dzielnicy, miał znacznie większy potencjał niż trybuny w Celticu. No ale jeśli dla niektórych Rasiak zrobił karierę, to faktycznie oznacza, że dla każdego owa 'kariera' to co innego.
Co do wątków przedmeczowych, u Was jest tak samo jak i u nas, tyle że na wątek ligowy niestety zaczyna się to przenosić.