Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4937
Stary 27.11.2008, 15:36
AYALA napisał(a):Wyświetl post
nie ma sensu sprzedawac Zienia bo nikogo lepszego na jego miejsce z taka lewą jak noga jak Marek sie nie znajdzie.Na Gargułe raczej nie ma kasy,to samo na Nowaka wiec Zieniu powinien zostac.
Ktokolwiek za Zieńczuka, nawet związane obie nogi może mieć, byleby mu się chciało...
Odpowiedz cytując