AYALA napisał(a):

|
nie ma sensu sprzedawac Zienia bo nikogo lepszego na jego miejsce z taka lewą jak noga jak Marek sie nie znajdzie.Na Gargułe raczej nie ma kasy,to samo na Nowaka wiec Zieniu powinien zostac.
|
Ktokolwiek za Zieńczuka, nawet związane obie nogi może mieć, byleby mu się chciało...