|
Większość forumowiczów napala się na transfery do klubu i to w dużych ilościach. Tymczasem w kadrze pierwszego zespołu znajduje się przynajmniej 26 piłkarzy. Według mnie kadara pierwszego zespołu powinna liczyć 25 zawodników (w tym 3 bramkarzy, 9 obrońców, 9 pomocników i 4 napastników. Poniżej analizuje stan posiadania i niezbędne zmiany w zimowym okienku transferowym.
Bramkarze: Pawełek, Juszczyk, Cebanu. Według mnie szkoda płacić Cebanu trzecim bramkarzem powinnien być Trela (z "młodej" Wisł).
Obrońcy: Maszczyński, Singlar, Cleber, Głowacki, Kowalski, Marcelo, Brożek, Diaz trzeba włączyć jakiegoś zawodnika z "młodej" Wisły np Rajfura.
Pomocnicy: Łobodziński, Gołoś, Sobolewski, Cantoro, Baretto, Varga, Jirsak, Mączyński, Zieńczuk. Wisłe powinni zasilić: Burliga (z "młodej" Wisły), Ćwielong (powrót z wypożyczenia), a także Romeu (wolny zawodnik). Opuścić Wisłe powinni: Gołoś, Baretto i Varga.
Napastnicy: Dawidowski, Niedzielan, Brożek, Kmiecik, Boguski, Małecki. Powinni odejść: Dawidowski i Kmiecik.
|