Ślusarski jest do wzięcia, do Jagi raczej nie trafi bo stara sie o niego Doncaster.Za pół roku kończy sie mu kontrakt wiec wielkich pieniedzy by raczej nie kosztował.A Bednarz śpi ? przecież od 1,5 roku jak przyszedł Skorża Wisełka szuka wysokiego napastnika.
Costly też byłby teraz do wyciągniecia z PGE za nieduże pieniadze , wystarczy tylko chciec
http://www.sport.pl/pilka/1,70988,59...c_Polski_.html