Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 27.11.2008, 14:49
Ślusarski jest do wzięcia, do Jagi raczej nie trafi bo stara sie o niego Doncaster.Za pół roku kończy sie mu kontrakt wiec wielkich pieniedzy by raczej nie kosztował.A Bednarz śpi ? przecież od 1,5 roku jak przyszedł Skorża Wisełka szuka wysokiego napastnika.

Costly też byłby teraz do wyciągniecia z PGE za nieduże pieniadze , wystarczy tylko chciec http://www.sport.pl/pilka/1,70988,59...c_Polski_.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 27.11.2008 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując