Nie ukrywam, że często słyszę narzekania na temat projektu przebudowy naszego stadionu, jednak według mnie jest on na prawdę dobry. Na tych wizualizacjach wygląda to całkiem fajnie, a myślę że w rzeczywistości będzie jeszcze lepiej. Po ukończeniu rozbudowy nasz stadion będzie na prawdę na poziomie obiektów z tych najlepszych lig europejskich.
Tak nawiązując do twojej propozycji z umieszczeniem na krzesełkach nowej trybuny wschodniej i zachodniej np. Białej Gwiazdy, to muszę przyznać ze niezbyt mi się to podoba... Biała Gwiazda została już umieszczona w miejscu do tego najodpowiedniejszym, czyli na trybunie D gdzie znajduje się nasz młyn i nie należy umieszczać jej oprócz tego w innym miejscu. To że jest ona właśnie na sektorze D podkreśla jego charakter. Ewentualnie na trybunie wschodniej można by umieścić napis Wisła Kraków, albo Stadion im. Henryka Reymana jak zaproponowałeś.