Mareq napisał(a):

każdy kto walczy z socjalizmem(czytaj złodziejstwem w czystej formie) zasługuje na uznanie, poza tym po co uznawać coś co nie istnieje za zgodne lub niezgodne z konstytucją... aaa zapomniałem w Irlandii ma być druegie referendum, tylko tym razem głosy będzie liczył Sarkozy
inna sprawa, że w trybunale odbywała się debata..., to liczy się prawo czy "siła" argumentów w debacie
