|
jedno pytanko. chodzi o nazwe filmu. film dosc stary opowiada o tym jak fanka wiezi pisarza w swojej chacie łamiac mu nogi oczekuje na kolejna czesc harlekinu autorstwa tego pisarza pozdro
e:
wielkie dzięki Kobieta_Wislaka i dostuffca
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 27.11.2008 o godz. 10:18.
|