Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4934
Stary 26.11.2008, 15:46
wracając do naszych bramkarzy, czy nie było tak, że i Dolha i Pawełek byli w najlepszej formie jak trenerem był pan Dawidziuk? Może transfer dobrego trenera bramkarzy bylby jakimś rozwiązaniem długofalowym?
Odpowiedz cytując