Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2949
Stary 26.11.2008, 15:36
skttrbrain napisał(a):Wyświetl post
Niestety, i ja zaczynam postrzegać forum Wisły tak jak pytong. Jeszcze z pół roku temu fajnie się to czytało. Inny pogląd na parę spraw, ale trzymający się jakoś realiów. A też nagminnie takie bzdury, jak np wypowiedź nesty o lizodupstwie, jakby sam zapomniał, że przez ostatnie lata jeśli ktoś miał dobrą prasę, to była to Wisła. A teraz cisza w mediach i nesta bredzi. Ale spoko, dziś jest artykuł w GW o Wiśle chłopie i nic o Lechu. Zasniesz bez tabletek.

Wypowiedź marszałka jest totalnie stronnicza, bo postawił skrajną teze, wobec której łatwo jest postawić równie skrajną antytezę i też poprzeć ją jakimiś argumentami. Tyle, że prawda pewnie leży pośrodku, a na pewno nie jest tak skrajna, jak sobie to wyśnił imć marszałek.


edit: Moim zdaniem Żuraw jest właśnie przykładem antykariery. Zagrał jeden sezon dobry, resztę przesiedział na trybunach. I to ma być kariera? A teraz gra w przeciętnym greckim klubie.

- Z faktami się nie dyskutuje, no co prawda głupy tak robią. Nikt nie mówi o sprzedajnych mediach. To jest wasza teza, skąd takie domysły nie wiem, w Poznaniu nie bywam, więc skąd mam wiedzieć jakie tam są zwyczaje panujące w mediach. Fakty nazywacie propagandom, ok, nazywajcie jak chcecie. A i dziękuje za docenienie moich zdolności PR, choć wolałbym, aby oceniał je ktoś odróżniający propagandę od zabiegów PR-owskich. Poza tym trzymam się realiów, wskażcie gdzie od nich odbiegam.
- Po drugie, postaw równie skrajną antyteze, to pogadamy.
-Wisła miała podstawy do tego aby dodrze pisać o niej w prasie, natomiast Amica, nie wiedzieć czemu jest ukazywana jako super zespół z mega osiągnięciami. To śmieszy.
- Poza nie napinajcie się tak, bo jakby ten cały Stilic był dobry,to nie bójcie się. Ani do Amici ani do Legii ani do Wisły by nie trafił...do tych dwóch ostatnich w szczególności.
- Zólc się na was nie wylewa, bo za co? o co? kim wy jesteście?co osiągnęliście, czego możemy wam zazdrościć? Wygląda na to,ze coś usłyszeliście o jakiejś żółci i powtarzacie, jak dzieci. Ni w dupe ni w oko. Jeszce napiszscie,że mamy wasz kompleks
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 26.11.2008 o godz. 15:38.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując