Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
4932
26.11.2008, 15:29
Wisła zaproponowała Łobo z tego co pamiętam 400 tys zł więc Garguła nie dostałby mniej. Jeśli za Zieńczuka ktoś nam daje jakąkolwiek kasę to podziękować za poprzedni sezon i sprzedać.
matti123
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matti123
Znajdź inne posty napisane przez matti123