Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4932
Stary 26.11.2008, 15:29
Wisła zaproponowała Łobo z tego co pamiętam 400 tys zł więc Garguła nie dostałby mniej. Jeśli za Zieńczuka ktoś nam daje jakąkolwiek kasę to podziękować za poprzedni sezon i sprzedać.
Odpowiedz cytując