Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#610
Stary 26.11.2008, 15:08
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html
Pamięta ktoś Edno ? Bo muszę przyznać że sam nie bardzo.
A zagrał chyba ze Świtem i Górnikiem Polkowice w 2004 roku na wiosne, a potem całą rundę w 3 ligowych rezerwach. Troche mało przebojowym był zawodnikiem, aczkolwiek widać że teraz się trochę rozwinął. 8 goli i 4 asysty to dużo jak na bocznego pomocnika.
Odpowiedz cytując