sayek89 napisał(a):

A zagrał chyba ze Świtem i Górnikiem Polkowice w 2004 roku na wiosne, a potem całą rundę w 3 ligowych rezerwach. Troche mało przebojowym był zawodnikiem, aczkolwiek widać że teraz się trochę rozwinął. 8 goli i 4 asysty to dużo jak na bocznego pomocnika.