JohnnyH napisał(a):

|
Gdybyś był Cupiałem musiałbyś najpierw stworzyć tym juniorom warunki do treningu....
|
owszem, ale rzecz polega na odpowiedniej selekcji młodych piłkarzy. Poza tym - nasza baza treningowa nie jest dalece gorsza od innych polskich klubów. U nas od lat nie zdarzył się niezwykle zdolny młody piłkarz.