Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1056
Stary 26.11.2008, 12:39
JohnnyH napisał(a):Wyświetl post
Gdybyś był Cupiałem musiałbyś najpierw stworzyć tym juniorom warunki do treningu....
owszem, ale rzecz polega na odpowiedniej selekcji młodych piłkarzy. Poza tym - nasza baza treningowa nie jest dalece gorsza od innych polskich klubów. U nas od lat nie zdarzył się niezwykle zdolny młody piłkarz.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując