Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3726
Stary 26.11.2008, 12:23
Arteka1906 napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie pomaga. Moze jak powie co zrobilem to cos pomoze. Kliknalem na ten pasek gdzie sie pisuje te adresy i dalem usun z paska czy jakos tak, sam nie wiem dlaczego, ale coz No i od tej pory nic nie poamaga.
przejdź na firefoxa


AOT napisał(a):Wyświetl post
Opłaca sie kupić coś takiego http://www.allegro.pl/item485958940_...gwar_fvat.html
ale za cene 100 zł i z 2GB karta pamieci z mapami całej europy ? Bo dostałem taka propozycje i zastanawiam się.
http://tech.wp.pl/kat,39516,wid,10590210,wiadomosc.html
wyswietlacz troche mały ale bedzie użyteczny jak kazdy gps, ja osobiscie używam CB o niebo lepsze
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 26.11.2008 o godz. 12:30.
Odpowiedz cytując