Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
born2b3k
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline
#
3726
26.11.2008, 12:23
Arteka1906
napisał(a):
Niestety nie pomaga. Moze jak powie co zrobilem to cos pomoze. Kliknalem na ten pasek gdzie sie pisuje te adresy i dalem usun z paska czy jakos tak, sam nie wiem dlaczego, ale coz
No i od tej pory nic nie poamaga.
przejdź na firefoxa
AOT
napisał(a):
Opłaca sie kupić coś takiego
http://www.allegro.pl/item485958940_...gwar_fvat.html
ale
za cene 100 zł i z 2GB karta pamieci z mapami całej europy
? Bo dostałem taka propozycje i zastanawiam się.
http://tech.wp.pl/kat,39516,wid,10590210,wiadomosc.html
wyswietlacz troche mały ale bedzie użyteczny jak kazdy gps, ja osobiscie używam CB o niebo lepsze
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez born2b3k : 26.11.2008 o godz. 12:30.
born2b3k
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do born2b3k
Znajdź inne posty napisane przez born2b3k