AYALA napisał(a):

Lewandowski zanim poszedł do Kolejorza grał w 1 lidze wiec myśle że kilku zawodników można stamtad ściaganc za w miare nieduże pieniadze
Ciekawym i bramkostrzelnym rozgrywajacym jest Adrian Mierzejewski z Wisły Płock.Tylko trzeba sie spieszyc bo już go chce kilka zespołów z ekstraklasy.
W Podbeskidziu brylują w ataku Chrapek i na prawej pomocy Sacha , myśle że powinien ich Bednarz sprowadzic Skorży skoro nie ma kasy na Gargułe czy Nowaka.
Z Lubina raczej nikogo sie nie kupi bo oni cenia swoich graczy na setki tysiecy Euro.To samo Widzew i Korona.
|
Mierzejewski od stycznia będzie wolnym piłkarzem
Sachy Podbeskidzie nie chce puścić, dwa - trzy lata temu myśmy się mu przyglądali, teraz niby jedzie na testy do Kokoszki, ale...