Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1053
Stary 26.11.2008, 09:40
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Lewandowski zanim poszedł do Kolejorza grał w 1 lidze wiec myśle że kilku zawodników można stamtad ściaganc za w miare nieduże pieniadze

Ciekawym i bramkostrzelnym rozgrywajacym jest Adrian Mierzejewski z Wisły Płock.Tylko trzeba sie spieszyc bo już go chce kilka zespołów z ekstraklasy.
W Podbeskidziu brylują w ataku Chrapek i na prawej pomocy Sacha , myśle że powinien ich Bednarz sprowadzic Skorży skoro nie ma kasy na Gargułe czy Nowaka.

Z Lubina raczej nikogo sie nie kupi bo oni cenia swoich graczy na setki tysiecy Euro.To samo Widzew i Korona.
Mierzejewski od stycznia będzie wolnym piłkarzem
Sachy Podbeskidzie nie chce puścić, dwa - trzy lata temu myśmy się mu przyglądali, teraz niby jedzie na testy do Kokoszki, ale...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując