|
Senior Member
Offline
|
#865

26.11.2008, 09:18
|
gigant napisał(a): 
Grzybów nie ma, śniegu juz prawie też, ale jest coś lepszego, o co zadbały ćwierćmózgi. Szybko wchłaniajcie, bo jesli jest tam choć jeden, który przeszedł trochę dalej w ewolucji to może skasować.
Zatem miłej zabawy na resztę dnia: http://www.cracovia.krakow.pl/forum/read.php?13,1489643
|
 hehehe sie usmiałem  fajne maja akcje
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
|
|