^^ co do Lewego, to wydaje mi się, że jego siła tkwi w tym, że nie boi się strzelać, a to jeden z głównych mankamentów polskich napastników. Lewy jak ma piłkę na nodze w polu karnym, to stara się uderzyć na bramkę. Poza tym, nie wali takich flaków, jak 90% napastników naszej ligi.
a tu chłopaki macie na rozluźnienie dyskusji - Rusy szykują się na Lecha:
http://www.cskashop.ru/products_pict...shelk1_big.jpg
