PLACHO napisał(a):

bardzo dobrze chłopak zrobił jak nie umiecie sie zabrac do tego i zgadac to trudno sie mówi...!!
GRAMY te nowe grupy i jest ZAJEBISCIE>..
oooooo Werder ...hhi jak przyjemnie
|
uwazaj zeby twoj smiech nie zamienił sie w płacz jak ci będe strzelał diego bramke
