Wyświetl pojedynczy post
Qbcio
Junior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Wolbrom City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 25.11.2008, 23:23
PLACHO napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobrze chłopak zrobił jak nie umiecie sie zabrac do tego i zgadac to trudno sie mówi...!!

GRAMY te nowe grupy i jest ZAJEBISCIE>..

oooooo Werder ...hhi jak przyjemnie


uwazaj zeby twoj smiech nie zamienił sie w płacz jak ci będe strzelał diego bramke
Odpowiedz cytując