Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kamil1906tsw
Member
Od: 02.2008
Offline
#
3708
25.11.2008, 20:24
Tego się właśnie obawiam ze nie osiągniemy w Chorzowie fajnej liczby,a szkoda...Ale na siłę nie znajdziemy tych 3000 ludzi
Kamil1906tsw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamil1906tsw
Znajdź inne posty napisane przez Kamil1906tsw