kristos napisał(a):

Nasz Brożek miał trochę wiekszą konkurencję w wieku 20 lat niż Lewandowski.
I to jego konkurenci w ataku byli najlepszymi napastnikami w lidze a Wisła zdobywała MP.
|
To prawda, ale zauważ, że w wieku 22 lat, gdy stał się podstawowym zawodnikiem Wisły nie zaskoczył od razu, tylko potrzebował 2 lat, by stać się gwiazdą ligi.
Co do Jirsaka to na razie trochę za mało razy pokazał geniusz i nie ukrywam, że po udanej końcówce poprzedniego sezonu spodziewałem się trochę więcej.