Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2903
Stary 25.11.2008, 15:01
gregoriustsw napisał(a):Wyświetl post
Co do Stilicia - jestem na 99,9 % pewny że jest gorszy od Tomasa , a odnosząc się do Lewandowskiego - Broziowi i Rafałowi może buty nosem wiązać i się cieszyć że mu na to pozwolili.Jedynymi wzmocnieniami dla nas ze składu Amici mogliby być jedynie Peszko i ew.Kotor.
optymista?

ciekawe czy oglądałeś ostatni mecz Wisła Lech?
Ostatnio edytowane przez Fernando Redondo : 25.11.2008 o godz. 15:05.
Odpowiedz cytując