Wyświetl pojedynczy post
gregoriustsw
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2900
Stary 25.11.2008, 14:32
Co do Stilicia - jestem na 99,9 % pewny że jest gorszy od Tomasa , a odnosząc się do Lewandowskiego - Broziowi i Rafałowi może buty nosem wiązać i się cieszyć że mu na to pozwolili.Jedynymi wzmocnieniami dla nas ze składu Amici mogliby być jedynie Peszko i ew.Kotor.
Odpowiedz cytując