|
Jak Cupiał ma wywalić Skorże to niech lepiej sam siebie wywali. Najlepszy trener jakiego miała Wisła nie może odejść. Z piłkarzy z którymi zdobyli jego poprzednicy 8 miejsce, wyciągnął mistrza i całkiem dobrą grę w tej rundzie. Z nieudaczniai Brożka, stworzył napastnika pokroju Żurawia. Wprowadził przyjemny dla oka styl gry a nie bicie piły na oślep (Dan). Jak jakiś trener jest w stanie coś z tego zespółu więcej wyciągnąć, to pewnie trzeba mu zapłaćić z milion euro albo więcej. A i tak pewnie nie przyjdzie do tej ogórkowej ligi. To nie wina Skorży, że Legia czy Lech mają po prostu mocniejsze zespoły. Tylko oczywiście Cupiała - 0 Euro na transfery.
|