Wyświetl pojedynczy post
bluesinger
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 24.11.2008, 23:51
Trzeba było grać te mecze bo cały weekend był na to a nie płakać teraz że chcecie grać a już jest pozamiatane.

WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wziął sie za organizowanie czegoś o czym nie ma pojęcia i tak własnie jest...
a ktoś wziął się i zapisał do czegoś o czym nie ma pojęcie i tak właśnie jest


nie chce się czepiać ale to chyba raczej nie są ćwierćfinały
Powód: 1/8
Ostatnio edytowane przez bluesinger : 24.11.2008 o godz. 23:53.
Odpowiedz cytując