Trzeba było grać te mecze bo cały weekend był na to a nie płakać teraz że chcecie grać a już jest pozamiatane.
WislakWiDoK napisał(a):

|
Ktoś wziął sie za organizowanie czegoś o czym nie ma pojęcia i tak własnie jest...
|
a ktoś wziął się i zapisał do czegoś o czym nie ma pojęcie i tak właśnie jest
nie chce się czepiać ale to chyba raczej nie są ćwierćfinały
