|
1.Qbcio - Werder Brema
2.*TS* - Milan
3.grzesiek632 - Arsenal
4.Wujek dobra rada - FC Barcelona
5.Jachcik - Villareal
6.DominoForza-Celtik
7.usioc1- FC Sevilla
8.ostach1906aka- AS Roma
9.Lukasz15wisla - Ol. Lyon
10.JoeCole92- Chelsea
11.WiślakNH - PSV Eindhoven
12.bluesinger - Manchester United
13.PLACHO - Fiorentina
14.Martinho - Inter Mediolan
15.Gucio25- Atletico Madryt
16.HarryTB- Wisła Kraków
TE DRUZYNY AWANSOWAŁY Z GRUP!!!
1: Mecz:
Barcelona : Inter ( 3:11 )
Inter: Barcelona ( 7:1 ) AWANS : Inter
2: Mecz:
Arsenal
Roma
3: Mecz:
Fiorentina
Werder
4: Mecz:
PSV
Celtic
5: Mecz:
Villareal
Sevilla
6: Mecz:
Chelsea
Lyon
7: Mecz:
Man U
Milan
8: Mecz:
Atletico
Wisła
TO SA DWUMECZE. Prosze o szyblkie rozegranie ich !!
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 24.11.2008 o godz. 23:59.
|