grzesiek632 napisał(a):

[B]
ZASADY GRY:
1.Mecz ustawiamy na 6 minut połowe.
2.Gramy z włączona opcja spalonego.
3.Wyniki meczów prosze podawac do mnie na priva nr: 7677002
4. Gdy ktoś przerwie mecz ( niewazne czy celowo czy nie ) zostaje uznany walkower.
5.Gramy dwa meczyki w dniu... ( mecze te nalezy rozegrac w ciagu 2 dni od podanej przeze mnie daty)
|
i prosze nie opowiadaj takich głupot... widocznie tak sie interesowałes tym tematem...... ale dobra juz rozrgrajcie ten dwumecz.