Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 24.11.2008, 23:17
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
[B]



ZASADY GRY:
1.Mecz ustawiamy na 6 minut połowe.
2.Gramy z włączona opcja spalonego.
3.Wyniki meczów prosze podawac do mnie na priva nr: 7677002
4. Gdy ktoś przerwie mecz ( niewazne czy celowo czy nie ) zostaje uznany walkower.
5.Gramy dwa meczyki w dniu... ( mecze te nalezy rozegrac w ciagu 2 dni od podanej przeze mnie daty)

i prosze nie opowiadaj takich głupot... widocznie tak sie interesowałes tym tematem...... ale dobra juz rozrgrajcie ten dwumecz.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując