Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#197
Stary 24.11.2008, 23:11
daty dokładnej, do kiedy rozegrać mecze, nie było.
a niektórzy nie zawsze mają czas, tymbardziej że w weekend niektórzy byli we Wrocławiu..

brakuje zasad, konkretnych zasad, konkretnych terminow i reguł. za to co chwile inne decyzje, niestety.
dwumecz się postaramy rozegrać.
Odpowiedz cytując