Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
PLACHO
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline
#
196
24.11.2008, 23:06
bardzo dobrze chłopak zrobił jak nie umiecie sie zabrac do tego i zgadac to trudno sie mówi...!!
GRAMY te nowe grupy i jest ZAJEBISCIE>..
oooooo Werder ...hhi jak przyjemnie
PLACHO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PLACHO
Znajdź inne posty napisane przez PLACHO