Wyświetl pojedynczy post
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#196
Stary 24.11.2008, 23:06
bardzo dobrze chłopak zrobił jak nie umiecie sie zabrac do tego i zgadac to trudno sie mówi...!!

GRAMY te nowe grupy i jest ZAJEBISCIE>..

oooooo Werder ...hhi jak przyjemnie
Odpowiedz cytując