WislakWiDoK napisał(a):

|
Ktoś wziął sie za organizowanie czegoś o czym nie ma pojęcia i tak własnie jest...
|
sory dałem termin do ktorego mialy zostac zrozegrne mecze.... i nikt ich nie grał,, a ni tez nie dawał jakichkolwiek oznak zycia... wiec uznałem ze nie chce juz grac