Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 24.11.2008, 22:47
Gucio25 napisał(a):Wyświetl post
przepraszam, ale dlaczego nie dano nam szansy rozegrać dziś meczów w grupie? mnie, ostachowi, harry'emuTB, może mi ktoś to wytłumaczyć?
Ktoś wziął sie za organizowanie czegoś o czym nie ma pojęcia i tak własnie jest...
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując