|
Werder
Milan
Arsenal
Barca
Villareal
Celtic
Sevilla
Roma
Ol Lyon
Chelsea
PSV
Man UTD
Fiorentina
Inter
TE DRUZYNY AWANSOWAŁY Z GRUP!!!
Inter
Barcelona
Arsenal
Roma
Fiorentina
Werder
PSV
Celtic
Villareal
Sevilla
Chelsea
Lyon
Man U
Milan
Atletico
Wisła
TO SA DWUMECZE. Prosze o szyblkie rozegranie ich
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 24.11.2008 o godz. 22:51.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|