Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 24.11.2008, 20:28
przecież wystarczy jak zobaczysz jakie są grupy,więc ja nie muszę nikogo sprzedawać
napisałem jeszcze do kolejnego kolegi z grupy,więc chociaż jeżeli nie grają dadzą znać
dla mnie już można grać te ćwierćfinały czy 1/16 finały jak jest z kim i będzie to jakoś szło,a chociaż do jutra może sie wyjaśni reszta spraw

EDIT
W grupie A i chyba F grała każda z drużyn,więc nie powinni mieć problemu z rozegraniem kolejnych meczy.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 24.11.2008 o godz. 20:33.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując