WiślakNH napisał(a):

|
Ja rozegrałem wczoraj pierwsze mecze (łącznie z rewanżem) z bluesingerem,a z resztą nie mam kontaktu bo nie odpisują.
|
napisz mi kto Ci nie odpisuje? Zaraz ich mecze uznam ze walkowery bo jesli do rtego czasu nie zagrali to czyli maja to w dupie;/