|
Ja rozegrałem wczoraj pierwsze mecze (łącznie z rewanżem) z bluesingerem,a z resztą nie mam kontaktu bo nie odpisują.Może poczekajmy jeszcze do jutra i jak będzie bez odzewu w grupach to będzie trzeba zakończyć ledwo rozpoczęty turniej:/
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|