Wyświetl pojedynczy post
Fernando Redondo
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1051
Stary 24.11.2008, 19:53
No coż po wczorajszym meczu widzę że danie za Gancarczyka więcej niż 800tys złotych to by było przepłacanie. Mila to też żadna rewelacja. A Ostrowski zagrał chyba najlepiej ale też wielkich pieniędzy to on wart nie jest. Ot ew. poszerzenie kadry.

Wisła potrzebuje skrzydłowego z dobrym dryblingiem, wysokiego napastnika i rozgrywającego. Tylko że Wisłę nie bardzo stać na spełnienie takich planów transferowych.
Odpowiedz cytując