Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
1047
24.11.2008, 17:10
Najlepszy byłby Załuska> Ale to raczej nierealne :( chociaż!? Jemu też sie chyba kontrakt kończy w czerwcu. Stachowiak jest dobry...
Tasio1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tasio1906
Znajdź inne posty napisane przez Tasio1906