Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1047
Stary 24.11.2008, 17:10
Najlepszy byłby Załuska> Ale to raczej nierealne :( chociaż!? Jemu też sie chyba kontrakt kończy w czerwcu. Stachowiak jest dobry...
Odpowiedz cytując