Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#450
Stary 24.11.2008, 15:22
dzwd napisał(a):Wyświetl post
To już inna bajka,dlatego ponieważ w meczach przez internet nawet jeżeli ustawisz jakość grafiki na niską to i tak będzie muliło zależy to wszystko od prędkości internetu..
No dobra ale gdzie są te ustawienia detali?
Odpowiedz cytując