Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 24.11.2008, 15:01
Jakoś tak dziwnie że zawsze winni ci wioskowi a nie miastowi . A na dyskusję o kibicowaniu zapraszam tu http://www.wislakrakow.com/forum/sho...581#post633581
Odpowiedz cytując