Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2868
Stary 23.11.2008, 22:37
ładnie to brzmi z tym że czytając ostatnie zdanie zrozumiałem że jednak fantazjujesz ;-)
Odra w tym roku nie spadnie, za duzo pkt na polmetku

pociesz się miejscem Cracovii
Odpowiedz cytując