Wyświetl pojedynczy post
ByQ
Senior Member
 
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 23.11.2008, 22:21
W kontrowersjach nie było nic ciekawego , faulów Sobola nie było - kartki wychodzi na to ze za gestykulacje ( de facto spowodowane błędnymi decyzjami kur**)
Podobać sie może jedynie to ze redaktorzyny z C+ nawoływały do jak najszybszego odwołania tych kartek przez komisje ligi żeby Sobol i Baszczu mogli grac w następnych meczach ( o dziwo za Baszczem tez sie wstawili jako ze tłumaczyli to ze pocisnął sędziemu było spowodowane jego durnymi decyzjami)
Odpowiedz cytując