Wyświetl pojedynczy post
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 23.11.2008, 20:06
DrewniaQ napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem w czym problem z tym sopcastem. Dochodzi do 100% i nic, ani obrazu, ani dźwięku. Jakieś inne kodeki zainstaluje, może w tym pies pogrzebany, albo wersja WMP.
M.C (nowy kleparz) napisał(a):Wyświetl post
Ja też mam tak,dochodzi do 99 i czarno,ale to nie wina kodeków,bo inne transmisje na sopcascie chodzą bez problemu...
Też tak mam jeżeli będziesz miał rozwiązanie problemu to się podziel.
Ostatnio edytowane przez mcovalski : 23.11.2008 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując