DrewniaQ napisał(a):

|
Nie wiem w czym problem z tym sopcastem. Dochodzi do 100% i nic, ani obrazu, ani dźwięku. Jakieś inne kodeki zainstaluje, może w tym pies pogrzebany, albo wersja WMP.
|
M.C (nowy kleparz) napisał(a):

|
Ja też mam tak,dochodzi do 99 i czarno,ale to nie wina kodeków,bo inne transmisje na sopcascie chodzą bez problemu...
|
Też tak mam jeżeli będziesz miał rozwiązanie problemu to się podziel.