Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#380
Stary 23.11.2008, 19:17
flamengista, z tym co Skorża ma a ma Brożka i Boguskiego (mowie o sile ofensywnej) to i tak ja osobiscie jestem w szoku ze krecimy sie wokół lidera. nie mamy nawet polowy tak dobrych pomocników jakich ma Lech np. (sory ze porownuje). Nikt z takiego materiału lepszego wyniku nie osiągnie. Trzeba sobie to powiedziec, nie mamy super piłkarzy.