|
flamengista, z tym co Skorża ma a ma Brożka i Boguskiego (mowie o sile ofensywnej) to i tak ja osobiscie jestem w szoku ze krecimy sie wokół lidera. nie mamy nawet polowy tak dobrych pomocników jakich ma Lech np. (sory ze porownuje). Nikt z takiego materiału lepszego wyniku nie osiągnie. Trzeba sobie to powiedziec, nie mamy super piłkarzy.
|