Temat
:
[15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45
Wyświetl pojedynczy post
hoho
Banita
Od: 09.2008
Offline
#
134
23.11.2008, 18:47
Fernando Redondo
napisał(a):
No to zmiana trenera... bye bye Maćku
czlowieku skoncz takie brednie pisac ,bo sie tego czytac nie da
hoho
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez hoho