Temat
:
[15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45
Wyświetl pojedynczy post
juniordiaz
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
120
23.11.2008, 18:40
chyba jednak podpisalismy kotrakt z Łukasiewiczem hehe strzela dla nas to sa ku... jaja a nie gra !!!!! pensje obciac
juniordiaz
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez juniordiaz