Bo pewnie miałeś już zimowe opony założone na inne felgi, jakbyś miał jedne felgi to na pewno byście sobie nie poradzili w takim czasie. (chyba że macie warsztat samochodowy

). A poza tym jak nie masz sprzętu to nie zdejmiesz opony z felgi ,nie założysz nowej opony i nie wyważysz jej.