Wyświetl pojedynczy post
JoeCole92
Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 23.11.2008, 15:05
Prezydent TS – Real Madryt
Z nim nie da się grać ponieważ ma internet - radiówke i lagi jak s******* więc nie wiem co tym zrobić ?
Odpowiedz cytując