Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
JoeCole92
Member
Od: 11.2008
Offline
#
176
23.11.2008, 15:05
Prezydent TS –
Real Madryt
Z nim nie da się grać ponieważ ma internet - radiówke i lagi jak s******* więc nie wiem co tym zrobić ?
JoeCole92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JoeCole92
Znajdź inne posty napisane przez JoeCole92