Wojtek_Lok napisał(a):

Bitwa o Ardeny, zdecydowanie. Swego czasu jak dziecięciem byłem to mogłem dwa razy dziennie oglądać.
|
Ja jak byłem mały to moje osiedle podzielone było na Punków i Metali i czasem przed blokiem i dwa razy dziennie widziałem bitwę o Ardeny
