pietruch napisał(a):

|
Jako, że jestem fanem książek Alistair'a MacLeana, to Działa z Nawarony obejrzałem z taką samą fascynacją, z jaką przebrnąłem przez książkę. Teraz rozglądam się za Komandosami z Nawarony, ale jakoś nie za bardzo idzie mi szukanie.
|
A jednak istnieją jeszcze fani porządnych książek

Jeśli chodzi o Działa Navarony to bardziej podobała mi sie książka chociaż film jest świetny. Komandosów poszukujesz filmu czy książki?
Oglądałeś inny klasyk tego autora "Tylko dla Orłów"? To jest mój ulubiony film wojenny.
Jeśli ktoś nie czytał jeszcze MacLeana to szczerze polecam, każda książka trzyma w napięciu od początku do końca.