Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2833
Stary 22.11.2008, 21:43
harthausen napisał(a):Wyświetl post
żarty żartami, ale jutro trzeba wygrać, bo kolejka chociaż remisowa była.
No nieładnie ci nasi rywale, nikt się nie chciał w tym tygodniu podłożyć
dokładnie biorąc pod uwage że czekają nas ciężkie wyjazdy jest się czym martwic a wiadomo jaki komfort dawała nam zeszłoroczna przewaga przed rundą wiosenną dziś dużo mniejszą przyjął by z wielką przyjemnością
Odpowiedz cytując