Temat
:
FifA 09 - turniej!!!
Wyświetl pojedynczy post
PLACHO
Member
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM
Offline
#
170
22.11.2008, 20:15
MOŻE Ktoś chętny na sparing GG 2563882 (NIEWIDOCZNY)
8.Dżołkmen- Valencia -
BEDZIESZ Z NAMI GRAŁ CZY NIE .. ?> DAJ ZNAC GRUPA "F " CZEKA !!
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 22.11.2008 o godz. 21:45.
PLACHO
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PLACHO
Znajdź inne posty napisane przez PLACHO