Wyświetl pojedynczy post
PLACHO
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: WOLBROM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 22.11.2008, 20:15
MOŻE Ktoś chętny na sparing GG 2563882 (NIEWIDOCZNY)



8.Dżołkmen- Valencia - BEDZIESZ Z NAMI GRAŁ CZY NIE .. ?> DAJ ZNAC GRUPA "F " CZEKA !!
Ostatnio edytowane przez PLACHO : 22.11.2008 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując