Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1039
Stary 22.11.2008, 19:16
Podstawowym powodem braku transferów jet brak pieniędzy, a raczej ich nieprawidłowe wydawanie. Wisła utrzymuje graczy z, którzy nie przynoszą jej pożytku. Np.: Cebanu, Varga, Baretto, Dawidowski, Gołoś, Niedzielan, Kmiecik, Szabat, Rosłoń, Rado. Spróbować ich sprzedać. Rozliczyć wypożyczonych zawodników (ściągnąć ich zimą i dać im szanse w okresie przygotowywawczym jak się nie sprawdzą to sprzedać): Jarosińskiego, Rygielskiego, Łapuszka, Jacka, Kubowicza, Smółke i Ćwielonga. Rozwiązując sprawy w/w zawodników powinno się wygospodarować jakieś środki na pozyskanie nowych klasowych graczy
Odpowiedz cytując